Atrakcyjny Rewal

W dalszym ciągu w naszym kraju w polskich kurortach mimo atrakcyjności tych miejsc, mamy do czynienia ze zbyt wysokimi cenami, które skutecznie uniemożliwiają chęć wybrania się w to miejsce by spędzić tam swój urlop. Niestety ale w tym wypadku wielu turystów z naszego kraju woli wybrać wyjazd zagranicę, gdzie z pewnością ceny oraz gwarancja upalnej pogody jest pewna. Te dwa elementy czyli pogoda oraz cena są głównymi by długo się nie zastanawiać jeśli chodzi o wybór miejsca swojego urlopu. Pod tym względem takie miejsca jak dla przykładu Tunezja czy też Egipt robią skuteczną konkurencję dla kurortów w naszym kraju, dla przykładu dla Rewalu. Mimo iż noclegi Rewal oraz pokoje Rewal stoją na wysokim poziomie pod względem zakwaterowania, to niestety jeśli chodzi o rywalizację z ośrodkami w innych krajach, które chociażby były w gorszych warunkach, Rewal i tak przegra, a przede wszystkim dlatego, że ceny w tej miejscowości w dalszym ciągu są zbyt wysokie, i wielu turystów najzwyczajniej w świecie nie stać na to, by zdecydować się na spędzenie wakacji w Rewalu.

Pokoje Rewal mimo iż w niczym nie ustępują tym zza granicy, to i tak niestety jeśli chodzi o wybór turystów to w dalszym ciągu tracą bardzo wiele. Powody w głównej mierze rozbijają się o to, że w dalszym ciągu ceny, które życzą sobie właściciele pensjonatów w naszym kraju za noclegi Rewal są zbyt wysokie w porównaniu do tego, co oferują nam zagraniczne kurorty. Zbyt wysokie ceny ale także niepewność pogody jaka nas czeka w naszym kraju to najważniejsze z powodów, ale także innym bardzo ważnym elementem, o którym obecnie się głośno mówi, jest kwestia związana z dojazdem nad polskie wybrzeże.

Niestety w dalszym ciągu drogi, którymi musimy jechać nad morze są w opłakanym stanie, a dziesięciogodzinna podróż czy też nawet w wielu przypadkach dłuższa sprawia, że wielu osobom odechciewa się podróżowania przez nasz kraj, zwłaszcza jeżeli mieszka się w południowej części naszego kraju. Wówczas podróż nad może zamyka się w kilkunastu godzinach a to jest zaledwie kilkaset kilometrów. Natomiast wybierając się zagranicę mamy koszta opłacone i lecimy samolotem a nie samochodem, co zajmuje dwie być może trzy godziny.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

One Reply to “Atrakcyjny Rewal

  1. Każdego roku jeździmy nad polskie morze. W tym roku zamierzamy zwiedzić Rewal. W zeszłym roku byliśmy w Gdańsku i Sopocie. Dwa late temu zwiedziliśmy Gdynię głównie oceanarium, dar pomorza i błyskawicę. Jeżeli czas pozwoli to oprócz Rewalu zwiedzimy Mielno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *